LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Florian Marku reagon për herë të parë: Kisha shumë vite pa e provuar diçka të tillë

1 Prill 2024, 18:08, Sport CNA
Florian Marku reagon për herë të parë: Kisha shumë vite

Florian Marku, reagoi në rrjetet sociale, pas humbjes së parë në karrierë, ndaj britanikut Chris Kongo.

Boksieri shqiptar ka premtuar se do të kthehet përsëri në ring, duke shpresuar që të rigjejë edhe një herë fitoret që e bënë një emër të njohur edhe në ringun ndërkombëtar.

“Faleminderit Zotit për gjithçka si në fitore, por edhe ne humbje. Kam shume vite pa përjetuar diçka të tillë në karrierën time. E kisha harruar këtë ndjenjë, por dje nuk ishte nata ime, kështu ishte e shkruar. Nuk më pëlqejnë justifikimet. Dua t’iu falënderoj nga zemra të gjithë ata që ishin dje në stadium dhe të gjithë ju që më keni ndjekur nga ekrani! Do rikthehem më i fortë se kurrë.”, shkruan Marku.

Lajmet e fundit nga