LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Florian Marku futet në ring, atmosferë spektakolare nga shqiptarët

31 Mars 2024, 21:46, Sport CNA

VIDEO/ Florian Marku futet në ring, atmosferë spektakolare nga

Ka nisur sfida e boksit mes Florian Markut dhe Cris Kongo, në Londër.

Flamujtë kuqezi ndodhen në çdo cep të arenës. Për t’u përmendur edhe veshja patriotike e boksierit tonë Markut. Ai hyri në ring me një një pelerinë, që në shpinë kishte një falumur të madh shqipëtar.

Hyrja e Markut ne ring: (VIDEO)

Lajmet e fundit nga