LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vjeshtë në gusht/ Reshje shiu dhe stuhi në të gjithë vendin 

13 Gusht 2022, 08:09, Sociale CNA

Vjeshtë në gusht/ Reshje shiu dhe stuhi në të gjithë

Moti do të jetë me vranësira të dendura të pasuara nga reshje shiu dhe rrebeshe me stuhi në mesditë dhe pasdite.

Temperaturat në mëngjes do të luhaten 14-18 gradë, vlerat maksimale do të jenë me rënie 21-25°C në veri deri në 29-32°C në zonën e ulët.

Era do të jetë me drejtim veri-perëndim me shpejtësi 8 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 ballë në det të hapur./CNA.al

Lajmet e fundit nga