LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video- Rrebeshet i zënë vendin të nxehtit/ Stuhia godet Tiranën

12 Gusht 2022, 13:42, Sociale CNA

Video- Rrebeshet i zënë vendin të nxehtit/ Stuhia godet
Reshje të dendura shiu kanë përfshirë Tiranën, mesditën e sotme.

Stuhi të forta, reshje të shumta shiu dhe breshëri kanë përfshirë kryeqytetin.

Sipas sinoptikanëve këto reshje pritet të pakësohen gjatë orëve në vijim duke i lënë përsëri vend ditën e nesërme motit me diell dhe temperaturave verore./CNA.al
Lajmet e fundit nga