LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Thirrje për ndihmë/ Ndërhyrja për 9-vjeçarin me probleme në zemër nuk mund të presë

9 Gusht 2022, 18:17, Sociale CNA

Thirrje për ndihmë/ Ndërhyrja për 9-vjeçarin me

Kleoi Sulkollari, është 9-vjeçari nga fshati Gështenjas i Pogradecit, i cili ka nevojë për ndihmën e qytetarëve.

CNA.al, ka publikuar rreth 10 ditë më parë rastin e të miturit, i cili është i sëmurë nga zemra dhe ka nevojë për një ndërhyrje të menjëhershme kirurgjikale.

Por teksa kanë kaluar më shumë se 10 ditë nga publikimi i rastit, duket se shuma e mbledhur prej 700 USD, është ende larg asaj që nevojitet.

Përveç problemeve me zemrën, Kleo vuan edhe nga artriti, që ia vështirëson edhe më tepër kurimin e sëmundjes.

Prindrit e Kleos bëjnë apel për ndihmë pasi operacioni i djalit nuk mund të presë.

Ndërkohë, për të gjithë qytetarët që mund të japin një ndihmë sado të vogël, ne po sjellim dokumentet dhe numrin e llogarisë së familjarëve të Kleo Sulkollarit./CNA.al

Thirrje për ndihmë/ Ndërhyrja për 9-vjeçarin me

 

Lajmet e fundit nga