LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto – Si po e përballojnë qytetarët të nxehtin në kryeqytet

11 Gusht 2022, 17:30, Sociale CNA
Foto – Si po e përballojnë qytetarët të nxehtin
Foto nga sheshi "Skënderbej"

Ndonëse ditët e fundit temperaturat kanë pasur luhatje dhe ulje të lehta, i nxehti i gushtit vijon të mbetet prezent në vend.

Larg nga bregdeti, qytetarët kanë menduar mënyra të ndryshme për ta përballuar vapën.

Disa qytetarë kanë vendosur të freskohen në shatërvanin e vendosur në sheshin “Skënderbej”, disa të tjerë duke u strukur në hijet e pemëve dhe disa duke marrë çadra.

Fotot e mëposhtme tregojnë se si po e përballojnë qytetarët vapën në Tiranë./ B.A. – CNA.al

 

Lajmet e fundit nga