LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video - Kur këndon me stilin ku thërret qameti

16 Janar 2024, 19:54, Satire Politike CNA

Video - Kur këndon me stilin ku thërret qameti

Kryetarja e Komisionit për Politikë të Jashtme, Mimi Kodheli dhe ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, i kanë vënë në vijë njëra sfidat e jashtme me të cilat përballet vendi dhe tjetra sherret me opozitën në Kuvend.

Pasi kanë mbyllur me sukses të gjitha problemet, Mimi dhe Elisa ia kanë marrë këngës.

Ata janë filmuar duke kënduar në një resort, me stilin ku thërret qameti.

Aq bukur këndojnë dy zyrtaret socialiste sa duket sikur po i qajnë me oi hallet e qytetarëve.

Siç e dëgjoni edhe qartë nga videoja e mëposhtme, dy socialisteve nuk u kuptohet as edhe një fjalë.

Siç thotë populli në kësi rastesh, e rëndësishme është pjesëmarrja./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

11:31 Satire Politike

Të fala Bajromit

Megjithëse presidenti ynë ka emrin e një dite të veçan...

Lajmet e fundit nga