LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sheqeri Begaj që ëmbëlsoi qytetarët

15 Dhjetor 2023, 22:10, Satire Politike CNA

 

Sheqeri Begaj që ëmbëlsoi qytetarët
Presidenti Bajram Begaj

 

Bajram Begaj, është Kreu i Shtetit që ka sheqesorur totalisht institucionin e Presidencës.

Por ëmbëlsia e Begajt duket se ka prekur edhe shqiptarët.

Kjo pasi sondazhi më i fundit e nxjerr sheqerin si politikanin më të pëlqyer.

Begaj në gjetjet e Barometrit ka kaluar edhe liderin e tij, Edi Ramën, të cilit nuk ia prish asnjëherë qejfin.

Gjithashtu ka lënë mbrapa edhe doktorin Sali Berisha, paraardhësin e tij Ilir Meta dhe ekselentin e opozitës Lulzim Basha.

52% e personave që kanë marrë pjesë në sondazh kanë shprehur mendimin e tyre pozitiv për Presidentin e sheqerosur.

Nuk e dimë nëse në opinionin e qytetarëve ka ndikuar edhe fjalimi perfekt i Zonjës së Parë, me “gazetarët në gjininë asnjëanëse”./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

11:31 Satire Politike

Të fala Bajromit

Megjithëse presidenti ynë ka emrin e një dite të veçan...

Lajmet e fundit nga