LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zotohet Meta: Do të bëjmë gjithçka që të rinjtë të ndërtojnë të ardhmen në Shqipëri

29 Mars 2023, 10:23, Politikë CNA
Zotohet Meta: Do të bëjmë gjithçka që të
Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka deklaruar se fokusi i tij mbetet lufta kundër shpopullimit.

Meta shkruan se Partia e Lirisë nuk ka zgjedhur propagandën, por aksionet dhe zgjidhjet konkrete.

Ai zotohet se do të bëjë gjithçka që të rinjtë të ndërtojnë të ardhmen e tyre në Shqipëri.

“Ne jemi në këtë fushatë jo thjesht për të denoncuar, por për të ofruar zgjidhje konkrete për shqiptarët. Partia e Lirisë gjithmonë është dalluar për zgjidhjet ekonomike që ofron, që mbron interesat e qytetarëve në radhë të parë, por edhe interesat e sipërmarrësve të ndershëm. Ne nuk kemi zgjedhur propagandën, por aksionet dhe zgjidhjet konkrete.  Fokusi ynë ka qenë dhe mbetet lufta kundër shpopullimit dhe ne do të bëjmë gjithçka që të rinjtë tanë ta ndërtojnë të ardhmen e tyre në Shqipëri. “Bashkë Fitojmë!””, shkruan Meta./ CNA.al

Lajmet e fundit nga