LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Të neveritur nga rikthimi, qytetarët “masakrojnë” Bashën me komente

24 Maj 2023, 18:30, Politikë CNA
Të neveritur nga rikthimi, qytetarët “masakrojnë”
Lulzim Basha

Lulzim Basha pas një periudhe të gjatë jashtë skenës politike është shfaqur ditën e sotme në një takim me të rinjtë e FRPD-së, rikthim ky i paralajmëruar më parë nga CNA.

Por rishfaqja e Bashës nuk është pritur pozitivisht nga qytetarët e zhgënjyer nga lidershipi i tij gjatë periudhës në të cilën ai ishte në krye të PD-së.

Në rrjetin e tij social, “Facebook” kundrejt Bashës kanë qenë jo të pakëta ofendimet dhe komentet denigruese.

Shumë prej qytetarëve kanë “shpërthyer” në fjalë banale, disa të tjerë i kanë kujtuar takimin e fshehtë me Taulant Ballën.

Po ashtu, qytetarët e kanë quajtur tradhtar e mashtrues dhe kanë shprehur neveri kundrejt humbësit serial në të gjithë historinë e politikës./ CNA.al

Të neveritur nga rikthimi, qytetarët “masakrojnë”

Të neveritur nga rikthimi, qytetarët “masakrojnë”

Të neveritur nga rikthimi, qytetarët “masakrojnë”

Të neveritur nga rikthimi, qytetarët “masakrojnë”

Të neveritur nga rikthimi, qytetarët “masakrojnë”

Të neveritur nga rikthimi, qytetarët “masakrojnë”

Të neveritur nga rikthimi, qytetarët “masakrojnë”

Të neveritur nga rikthimi, qytetarët “masakrojnë”

Të neveritur nga rikthimi, qytetarët “masakrojnë”

Të neveritur nga rikthimi, qytetarët “masakrojnë”

Të neveritur nga rikthimi, qytetarët “masakrojnë”

Të neveritur nga rikthimi, qytetarët “masakrojnë”

Të neveritur nga rikthimi, qytetarët “masakrojnë”

Të neveritur nga rikthimi, qytetarët “masakrojnë”

Të neveritur nga rikthimi, qytetarët “masakrojnë”

Të neveritur nga rikthimi, qytetarët “masakrojnë”

Lajmet e fundit nga