LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"O sot, o kurrë"/ Lëvizja e Gazment Bardhit për protestën e 20 shkurtit

13 Shkurt 2024, 12:00, Politikë CNA

"O sot, o kurrë"/ Lëvizja e Gazment Bardhit për

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, iu bashkua thirrjeve për pjesëmarrje në protestën kombëtare të 20 shkurtit.

Bardhi ndryshoi foton e tij të profilit, duke postuar posterin e protestës.

Në poster është thirrja për pjesëmarrje në orën 17:30 në protestën që do mbahet në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’.

Motoja e kësaj proteste do të jetë "O sot, o kurrë".

Ky vendim i Bardhit vjen një ditë pasi, ai së bashku me grupin e deputetëve u rikthyen në selinë e PD, ku morën pjesë në mbledhjen e grupit dhe atë të Këshillit Kombëtar./CNA 

Lajmet e fundit nga