LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ministrat e Ramës, me autobus në Kosovë/ “Plasin” memet në rrjet

20 Qershor 2022, 19:26, Politikë CNA
Ministrat e Ramës, me autobus në Kosovë/ “Plasin”
Ministrat në autobus

Ditën e sotme u mbajt mbledhja e 8-të e përbashkët qeveritare mes Kosovës dhe Shqipërisë, ku u firmosën edhe disa disa marrëveshje.

Por përtej zhvillimeve politike për këtë tryezë, ajo që ka tërhequr vëmendjen e mediave dhe ka krijuar “zhurmë”, ka qenë udhëtimi me autobus drejt Kosovës i ministrave shqiptarë.

Vetëm kaq është dashur që mjeshtrat e memeve të shfaqin talentin e tyre, pasi në rrjetet sociale kanë plasur memet me fotot e ministrave në autobus.

Udhëtimin e ministrave të Ramës e krahasojnë me ekskursionet e shkollës dhe e shoqërojnë me ironi e sarkazëm.

Për më tepër, ju ftojmë që të shihni disa prej tyre në galerinë fotografike më poshtë./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga