LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me buzëqeshjen "vesh më vesh"/ Rama shfaqet krah Abazoviç: Me më të mirin

16 Maj 2023, 21:36, Politikë CNA

Me buzëqeshjen "vesh më vesh"/ Rama shfaqet krah

Kryeministri Edi Rama ashtu sikurse njoftoi dhe dje në deklaratën e tij për mediat pas fitores së PS-së në shumicën e bashkive, ndodhet në Rejkjavik të Islandës ku do të marrë pjesë në Samitin e Liderëve të Këshillit të Europës.

Me buzëqeshjen "vesh më vesh"/ Rama shfaqet krah

Edi Rama ka ndarë në rrjete sociale foto nga takimi ku shihen liderët e të gjithë Europës.

Aty, kreu i qeverisë është takuar me homologun e tij nga Mali i Zi, Dritan Abazoviç dhe këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet një selfie ku shihet teksa pozon me të.

Bashkë me foton, Rama shkruan: “Me ma t’mirin e të tanve”./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga