LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha ngre alarmin për vrasjet/ “Shuplakë” qeverisë

29 Mars 2023, 12:47, Politikë CNA
Berisha ngre alarmin për vrasjet/ “Shuplakë” qeverisë
Kreu i PD-së, Sali Berisha

Kreu i PD-së, Sali Berisha, ka ngritur alarmin në lidhje me rastet e vrasjeve të ndodhura së fundi.

Ai ka kritikuar qeverinë për qëndrimin që mban pas këtyre ngjarjeve, e cila shprehet se sot rendi është më i mirë se kurrë.

Numri një i PD-së, thotë se drejtësia nuk ekziston dhe se shtylla kurrizore e këtij shteti është prerë nga George Soros.

Vriten njerëzit e pafajshëm pa asnjë lidhje. Qeveria ka një ngushëllim se sot rendi është më i mirë se kurrë.

A ekziston drejtësia? Drejtësia nuk ekziston. Soros ia doli t’i presë këtij shteti shtyllën kurrizore, drejtësinë”, tha Berisha./ CNA.al

Lajmet e fundit nga