LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vijojnë debatet mes dy banoreve/ Ilnisa: Je një shpifarake; Egla: Je si brigadiere

3 Prill 2024, 19:18, Lifestyle CNA
Vijojnë debatet mes dy banoreve/ Ilnisa: Je një shpifarake; Egla: Je
Egla Ceno dhe Ilnisa Agolli/ BBV3

Prej mbrëmjes së djeshme në “Dhomën e Bardhë” së bashku me Eglën, janë futur edhe Meritoni me Ilnisën, ku njëri prej të treve do të eleminohet përfundimisht nga “BBV3”.

Eleminimi do të ndodhë ditën e shtunë, pas televotimit që është hapur për publikun.

Por ndërkohë dihet se dy banoret edhe pse të izoluara nuk i kanë ndalur debatet.

Ja disa nga debatet e fundit të Eglës dhe Ilinisës:

Egla: Nuk bëhet më llafe vetja, por me çfarë e jeton. Nuk i mbush dot njerzve mendjen me llafe

Ilnisa: Të dukem si shoqja Nexhi

Egla: SI brigadiere.

Ilnisa: Pse e bëre Meritonin përndjekës, je e qetë?

Egla: Nuk e bëra unë, unë u skualifikova

Ilnisa: A e je e qetë moj kthe përgjigje, meqë e ke nisur mëngjesin kështu, duke imituar. Ti je një shpifarake. Erdha si qytetare, prap gabove.”/ CNA

Lajmet e fundit nga