LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vëllai i Jul Dedës akuzon produksionin e BBV3 për mashtrim

3 Prill 2024, 22:28, Lifestyle CNA

Vëllai i Jul Dedës akuzon produksionin e BBV3 për mashtrim

Izolimi i Eglës vazhdon ende të përflitet nëpër rrjete sociale, dhe kjo sepse mbrëmjen e djeshme u injorua fakti që Egla ishte fotografuar jashtë shtëpisë së "Big Brother", duke ecur rrugëve të Tiranës.

Moderatori Ledion Liço u shpreh se Egla ka qëndruar e izoluar 48 orët e fundit, duke treguar edhe pamjet nga izolimi i saj, ama pamjet që qarkulluan në rrjet nuk u përmendën.

Për këtë ka reaguar dhe vëllai i Jul Dedës, Mario Deda, me anë të një story në Instagram ku shkruan se 48-orëshi i Eglës në dhomën e bardhë është mashtrim, teksa publikon një foto tjetër të Eglës duke hipur në një makinë.

 

Lajmet e fundit nga