LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Megi Pojani surprizon ndjekësit/ Çfarë po kurdis moderatorja me reperin e njohur?

3 Korrik 2022, 12:12, Lifestyle CNA
Megi Pojani surprizon ndjekësit/ Çfarë po kurdis moderatorja me
Moderatorja, Megi Pojani

Moderatorja Megi Pojani, është një nga personat më të komentuar dhe të ndjekur në rrjetet sociale.

Pojani ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pasi u zbulua lidhja e saj e dashurisë me futbollistin Endri Çekiçi.

Por ajo që ka habitur së fundi ndjekësit e saj është një foto e moderatores me reperin nga Kosova, Don Xhoni.

Ky i fundit ka paralajmëruar fansat se vera fillon me 7 korrik, ku dhe në foto shfaqet edhe moderatorja Megi Pojani.

Si duket, Megi do të jetë pjesë e klipit më të ri të Don Xhonit, që sipas të dhënave të reperit do të dalë në 7 korrik në orën 23:59./A.E-CNA.al

Megi Pojani surprizon ndjekësit/ Çfarë po kurdis moderatorja me

Lajmet e fundit nga