LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fifi surprizon fansat/ Çfarë paralajmëron këngëtarja?

23 Korrik 2022, 16:02, Lifestyle CNA
Fifi surprizon fansat/ Çfarë paralajmëron këngëtarja?
Këngëtarja Fifi

Këngëtarja Filloreta Raçi, e  njohur si Fifi është mjaft e dashur për publikun.

Projektet e saj muzikore janë mjaft të pëlqyera, ku në Youtube numërohen miliona klikime.

Por sot Fifi duket se ka një surprizë për të gjithë fansat e vet.

Në një foto të postuar në Instastory, Fifi shkruan: Sonte kam një surprizë të vogël për gjithë adhuruesit e muzikës time”.

Fifi shihet me kokën ulur dhe me mikrofon në dorë, në  një sfond ku mbizotëron ngjyra e zeza.

Nuk dihet nëse këngëtarja do prezantoj ndonjë projekt të ri, apo do mbajë ndonjë koncert. Kjo mbetet për tu zbuluar në vijim nga këngëtarja./CNA.al

Fifi surprizon fansat/ Çfarë paralajmëron këngëtarja?

Lajmet e fundit nga