Einxhel Shkira, pozitive me COVID-19/ “E pata të vështirë ta përballoja këtë herë virusin”

7 Korrik 2022, 08:48, Lifestyle CNA
Einxhel Shkira, pozitive me COVID-19/ “E pata të vështirë
Moderatorja, Einxhel Shkira

Moderatorja Einxhel Shkira ka bërë me dije përmes rrjeteve sociale se është infektuar me COVID-19.

Ajo shkruan në një postim në "Instagram" se këtë herë e pati shumë të vështirë të përballonte virusin, ndërsa këshilloi ndjekësit e saj që të kujdesen dhe nëse kanë temperaturë e dhimbje koke të forta të mos e neglizhojnë.

Ja pra një test pozitiv. Kjo është arsyeja pse s’jam me Dagz sot dhe s’bëmë dot festë për ditëlindje. COVID-i na i prishi planet.

Përtej shakave, kujdesuni për veten si fillim dhe të tjerët rreth jush duke mos i infektuar. E pata shumë të vështirë kësaj here ta përballoja virusin, ndërkohë dhe të qëndroja larg njerëzve që kisha nevojë për më shumë se 1 javë. Nëse ndjeni temperaturë dhe dhimbje koke të forta, ju lutem mos e neglizhoni”, shkruan Einxhel./ A.E-CNA.al

Einxhel Shkira, pozitive me COVID-19/ “E pata të vështirë

Lajmet e fundit nga