LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më vjen inat që nuk arrij ta kthej ndjenjën në fjalë”/ Genc Prelvukaj i bën dedikimin më të bukur të dashurisë Eni Koçit

5 Korrik 2022, 15:04, Lifestyle CNA
“Më vjen inat që nuk arrij ta kthej ndjenjën në
Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj

Këngëtarja Eni Koçi, sot feston ditëlindjen dhe dedikimin më të bukur e të veçantë e ka marrë nga bashkëshorti i saj, Genc Prelvukaj.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Genc Prelvukaj, ka përzgjedhur fjalët më të bukura të dashurisë për t’ia dedikuar “lules së tij”

Urime ditëlindjen vajza më e bukur në shpirt që kam njohur ndonjëherë. Je soj i njeriut që të bën të lumtur në ditën më të rëndë, të bën të fortë kur ndjehesh i dobët, të bën si shkëmb edhe kur jeta ti ngatërron rrugët dhe të jep motiv kur të duhet më shumë se kurrë.

Jeta ka ngjyrë me ty, ndaj të dua çdo mëngjes e darkë pranë. Të kam “shok” dhe nuk shijoj asgjë po se ndava me ty. Mirësia jote nuk ka kufinj, sikur qielli. Unë dua të jetosh sa më gjatë, shëndetshëm dhe e buzëqeshur. Se nuk e meriton askush më shumë se ti.

Çdo gjuhë është e varfër për të përshkruar saktë dhe më vjen inat që nuk arrij ta kthej ndjenjën në fjalë. Të dua lule e bukur”, ka shkruar ai./A.E-CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj)

Lajmet e fundit nga