LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pritjes së ëmbël i vjen fundi/ Çifti i showbizit bëhen prindër për herë të dytë

5 Korrik 2022, 13:28, Lifestyle CNA
Pritjes së ëmbël i vjen fundi/ Çifti i showbizit
Foto ilustruese

Regjisori i famshëm Quentin Tarantino dhe gruaja e tij Danielle Pick janë bërë prindër për herë të dytë. Tashmë ata janë prindër të një vajze. Lajmi është bërë i ditur nga vetë dyshja, të cilët lajmin e konfirmuan përmes një deklarate për ‘People’.

Ata kanë dhe një djalë të cilin e quajnë Leo. Dhe në lidhje me emrin kanë qarkulluar spekulime të ndryshme pasi u mendua se regjisori i ka vënë djalin emrin Leo për shkak të bashkëpunëtorit të tij të shpeshtë Leonardo Di Caprio.

Por regjisori i ka hedhur poshtë të gjitha spekulimet duke theksuar se djali i tij kete emër e ka marrë nga gjyshi i gruas së tij.

Kujtojmë se çifti u martua me një dasmë tradicionale hebreje në Beverly Hills, ku morën pjesë shumë yje të famshme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga