LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Alketa Vejsiu merr surprizën e bukur në emision/ "Nuk më zhgënjen kurrë, ana ime më e mirë"

5 Korrik 2022, 10:53, Lifestyle CNA
Alketa Vejsiu merr surprizën e bukur në emision/ "Nuk më
Moderatorja, Alketa Vejsiu

Moderatorja Alketa Vejsiu, ka thyer rregullin dhe pas vajzës, tashmë ka prezantuar dhe djalin e saj Lionelin, i cili e ka surprizuar nënën e tij në puntatën e fundit të emisionit Në kurthin e Piter Pan.

Me anë një të fotoje në Instastory, teksa është kujdesur që të mos zbulojë fytyrën e tij, moderatorja shkruan se shoku i ngushtë e ka vizituar në studio.

“Djali im erdhi të më vizitojë. Kampioni im, shoku im më i mirë, burri më i mirë në jetën time, bosi im, inspirimi im, paqja ime, lumturia ime, ana ime më e mirë. Ai që nuk më zhgënjen kurrë. Ai që kujdeset më shumë. Shpirti më i butë me një zemër luani. Të dua,”, shkruan Alketa Vejsiu./ A.E-CNA.al

Alketa Vejsiu merr surprizën e bukur në emision/ "Nuk më

Lajmet e fundit nga