LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Urdhër-ndalimi kundër Ricky Martin/ Akuzohet për dhunë në familje

4 Korrik 2022, 13:32, Lifestyle CNA
Urdhër-ndalimi kundër Ricky Martin/ Akuzohet për dhunë
Ricky Martin

Autoritetet e Porto Rikos kanë lëshuar një urdhër-ndalim kundër Ricky Martin pasi këngatari dyshohet se ka përndjekur ish-të dashurin e tij.

Sipas gazetarëve lokal mes yllit të popit dhe personit që ka bërë padinë ka pasur një romancë mes tyre, e cila ka zgjatur rreth 7 muaj.

Kundrejt saj Ricky Martin ka mohuar të gjitha akuzat që u bën kundër tij.

Në rrjetet sociale, këngëtari 50-vjeçar shpjegoi se nuk mund të bënte deklarata të tjera për shkak të procesit ligjor në vazhdim, por donte të falënderonte fansat për solidaritetin.

Aktualisht yllit të popit i ndalohet të kontaktojë ose të telefonojë personin e përfshirë në akuzë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga