LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kësaj here mori fund/ Tom Cruise ndahet sërish nga e dashura

3 Korrik 2022, 14:59, Lifestyle CNA
Kësaj here mori fund/ Tom Cruise ndahet sërish nga e dashura
Aktori, Tom Cruise dhe ish-e dashura e tij

Aktori i famshëm Tom Cruise është braktisur nga e dashura e tij. Aktorja britanike Hayley Atwell është ndarë nga aktori për t’u lidhur me një producent muzikor, i cili është vetëshpallur pagan.

Çifti janë parë së bashku gjatë një udhëtimi në Disneylan në Kaliforni. Edhe pse Hayley Atwell është ndarë dhe vitin e kaluar nga aktori Tom Cruis, kjo ndarje nuk zgjati shumë pasi çifti shumë shpejt u ribashkua përsëri.

Por kësaj radhe aktorja duket se e ka mbyllur përfundimisht historinë e saj me aktorin./ CNA.al

Lajmet e fundit nga