LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kendall Jenner ‘tërbon’ meshkujt/ Shfaqet tërësisht e zhveshur duke marrë rreze dielli

3 Korrik 2022, 14:46, Lifestyle CNA
Kendall Jenner ‘tërbon’ meshkujt/ Shfaqet tërësisht e
Modele, Kendall Jenner

Ylli i pasarelave, Kendall Jenner, ka ndezur "Instagram"-in. Modelja i ka lënë pak vend imagjinatës me foton e publikuar në rrjet.

Jenner është shfaqur tërësisht e zhveshur duke marrë reze dielli.

Fotoja ka marrë mbi 9 milionë pëlqime dhe mijëra komente nga ndjekësit, të cilët duken të marrosur pas modeles./ CNA.al

Kendall Jenner ‘tërbon’ meshkujt/ Shfaqet tërësisht e

Lajmet e fundit nga