LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më ka mbetur traumë”/ Partnerja e Shpat Kasapit tregon për vështirësitë gjatë shtatzënisë

4 Korrik 2022, 12:45, Lifestyle CNA
“Më ka mbetur traumë”/ Partnerja e Shpat Kasapit tregon
Foto ilustruese

Shpat Kasapi u bë baba për herë të parë në fillim të këtij viti. Partnerja e tij, Selvije Jao, solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Roel.

Selvija, e cila ndan shumë momente me vogëlushin në rrjete sociale, ka zbuluar së fundmi problemet që ka pasur gjatë shtatzënisë.

Gjatë një bisede virutale me ndjekësit në "Instagram", ka zbuluar se ka pasur shumë vështirësi gjatë periudhës së shtatzënisë, që kanë lënë traumë tek ajo, ndaj dhe tregon që për momentin nuk po mendon të ketë një fëmijë tjetër.

 “Kam pasur një shtatzëni me të gjitha komplikacionet e mundshme dhe ende më ka mbetur si traumë e gjithë ajo periudhë. Nuk mund të të jap këtë përgjigje tani. Mundohem ta marr vetën fizikisht dhe psikologjikisht,” është shprehur Jao.

“Më ka mbetur traumë”/ Partnerja e Shpat Kasapit tregon

Lajmet e fundit nga