LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Videoja që po ‘thyen’ rrjetin/ Si të bëni mollëzat pa patur nevojën e operacioneve plastike?

4 Korrik 2022, 16:01, Lifestyle CNA

Videoja që po ‘thyen’ rrjetin/ Si të bëni

Të gjithe dëshirojmë që të dukemi të bukur  dhe të freskët. Dhe për këtë ndonjëherë paguajmë çmime të larta duke blerë  materiale kozmetike që kushtojnë apo dhe duke bërë operacione plastike ku më i përhapur është botoksi.  

Por nuk është dhe aq e vështirë për këtë blogere, e cila ka ndarë me ndjekësit e saj sekretin se si mund të dukemi shumë herë më të bukura falë një grimi të mirë dhe falë shiritave të tërheqjes së lëkurës së fytyrës. 

Kjo video është bërë virale për një kohë shumë të shkurtër dhe pritet që ky trend të ‘përqafohet’ shumë shpejt nga vajzat./CNA.al

 
 
 
 
 

Lajmet e fundit nga