LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

‘Më puthin b*thën’/ Enca nuk përmbahet, ja çfarë thotë për vip-at që nuk i bëjnë "like" në rrjetet sociale  

5 Korrik 2022, 09:38, Lifestyle CNA
‘Më puthin b*thën’/ Enca nuk përmbahet, ja
Këngëtarja, Enca Haxhia

Enca Haxhia është një nga vajzat më të komentuara të showbizzit, si për jetën luksoze që bën, po ashtu edhe për natyrën e drejtëpërdrejtë të të thënit gjërat.

Në një bisedë virtuale një nga ndjekësit iu shkruan se teksa ka vëzhguar instagramin e saj ka vënë re që ajo iu bën like postimeve të vip-ave ndërsa ata jo asaj.

Për këtë Enca nuk ka nguruar të përgjigjet duke thumbuar kolegët e saj.

“Një ditë duke vëzhguar në Instagramin tënd, vura tre se ty s’të bëjnë shumë vip-a “like” ndërsa tu atyre po”, i shkruan një nga ndjekësit.

“Mos u shqetëso, ata më puthin bythën në DM. Jam shumë reale për të vepruar ndryshe në public dhe ndryshe në privat”, komenton Enca.

‘Më puthin b*thën’/ Enca nuk përmbahet, ja

Lajmet e fundit nga