LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ujë dhe sapun/ Bora Zemani shfaqet pa "pikë" grimi, ja si duket moderatorja

5 Korrik 2022, 13:52, Lifestyle CNA
Ujë dhe sapun/ Bora Zemani shfaqet pa "pikë" grimi, ja si
Moderatorja, Bora Zemani

Pas përfundimit të sezonit të tretë të Përputhen dhe të gjithë zhurmës në rrjet për lidhjen e saj me Donald Veshaj, moderatorja Bora Zemani është arratisur në Bodrum për të pushuar dhe relaksuar së bashku me familjarët e saj.

Moderatorja ka ndarë disa herë momente dhe foto nga pushimet ku nuk kanë munguar edhe pozat seksi.

Së fundi, ajo që ka tërhequr më së shumti vëmendjen e të gjithëve, është pamja e moderatores pa asnjë pikë grimi.

Bora shfaqet brenda pishinës, duke marrë disa poza tejet sensuale, ku në fokus vë fytyrën./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga