Bën transplant vetullash me qime flokësh/ 36-vjeçarja habit me ndryshimin drastik

6 Korrik 2022, 22:58, Lifestyle CNA
Bën transplant vetullash me qime flokësh/ 36-vjeçarja habit me
Isabelle Kutxi

36-vjeçarja Isabella Kutxi nuk ishte e kënaqur me pamjen e saj, ndaj vendosi t’i nënshtrohej një transplanti vetullash.

Por ajo çka është interesante në këtë rast, është se ajo ka përdorur qime të flokëve të saj në vend të vetullave. Ndaj, asaj i duhet t’i shkurtojë çdo muaj, pasi ato rriten vazhdimisht.

Dëshira për të pasur vetulla të trasha ka qenë gjithmonë prezente tek ajo, por hezitoi për shkak të moshës së vogël.

12 muaj pas procedurës, ajo shprehet e kënaqur me pamjen e saj të re, duke pretenduar se ky proces i ka ndryshuar jetën./ Përkthyer dhe përshtatur nga CNA.al

Lajmet e fundit nga