LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Videoja që u bë virale/ I dhuroi veshkën të dashurit, por si këmbim mori tradhtinë

6 Korrik 2022, 12:39, Lifestyle CNA
Videoja që u bë virale/ I dhuroi veshkën të dashurit, por si
Foto ilustruese

I dhuroi veshkën të dashurit por ai e tradhtoi.

E vështirë për t’u besuar, por kjo është ajo çfarë ka ndodhur me Colleen Le. Pas kësaj, ajo bëri një video në "Tik-Tok", ku shokoi ndjekësit me historinë e saj.

Colleen Le, krijoi një romancë me ish-partnerin në moshën 17-vjeçare. Pak kohë më pas ajo mësoi se ai kishte sëmundje kronike të veshkave dhe kishte nevojë për një transplant. Ajo nuk hezitoi të bënte atë që jo gjithkush e kishte bërë, i dhuroi njërën veshkë të dashurit të saj.

Por ai si shpërblim e tradhtoi vajzën. Videoja ku tregohet historia e mësipërme është bërë virale për pak kohë dhe ka marrë më shumë se 10 milionë shikime.

Colleen sqaroi për ndjekësit e saj se ajo nuk është më me ish-të dashurin dhe se nuk ka pasur kontakt që nga dita që mësoi të vërtetën e hidhur./ CNA.al

Lajmet e fundit nga