LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Je një metër e një qofte”/ Sindi e "Përputhen" nuk përmbahet: Jam sa Kim Kardashian

6 Korrik 2022, 09:05, Lifestyle CNA
“Je një metër e një qofte”/ Sindi e
Ish-konkurrentja e "Përputhen", Sindi Loci

Sindi Loci, ish-konkurrentja e "Përputhen" është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh realizon biseda virtuale me ndjekësit.

Gjatë një bashkëbisedimi në "Instagram", një prej ndjekësve i komenton gjatësinë duke shkruar: “Je një metër e një qofte”.

Sindi e ka marrë me shumë sportivitet komentin, ndërsa nuk ka ngurruar të përgjigjet dhe të krahasojë veten me Kim Kardashian, por sipas saj në versionin pa operacione plastike.

“Sa Kim Kardashian pra, 1,58… Kot s’është konsideruar femra më sexy. Vetëm se unë jam pa operacione”, shkruan Sindi ndër të tjera./A.E-CNA.al

“Je një metër e një qofte”/ Sindi e

Lajmet e fundit nga