LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video-“Xhiro me…”/ Joni zbulon gjininë e bebushit që po pret Arbana Osmani

6 Korrik 2022, 09:47, Lifestyle CNA
Video-“Xhiro me…”/ Joni zbulon gjininë e bebushit
Moderatorja Arbana Osmani dhe djali i saj, Joni

Në finalen e Big Brother Vip, moderatorja Arbana Osmani ndau lajmin se së shpejti do të bëhet nënë për herë të tretë.

Gjatë gjithë kësaj periudhe, moderatorja nuk e ka konfirmuar kurrë gjininë e fëmijës por djali i saj i madh Joni ia ka nxjerrë këtë 'sekret' mamit, gjatë pushimeve në Itali.

Teksa po shëtisnin në Firence, në një moment, Joni përkëdhel barkun e rrumbullakosur të mamit dhe thotë “xhiro me motrën”, duke zbuluar kështu edhe gjininë.

E pra, Arbana Osmani pas dy djemve, Jonit dhe Diellit do të sjellë në jetë një vajzë./ A.E-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga