LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Yll pornografie?/ Enca habit ndjekësit: Po jam, por vetëm për…

6 Korrik 2022, 09:26, Lifestyle CNA
Yll pornografie?/ Enca habit ndjekësit: Po jam, por vetëm
Enca Haxhia

Këngëtarja e njohur, Enca, është një ndër emrat më të përfolur të medias rozë.

Ajo njihet gjithashtu për fotot shumë provokuese që poston në rrjetet e saj sociale.

Madje, ajo është bërë pjesë edhe e aplikacionit "OnlyFans" ku poston foto dhe video të nxehta, nga i cili ka deklaruar, se fiton shuma të konsiderueshme parash.

Së fundmi në një "Instastory" që ka publikuar një nga ndjekësit e pyet nëse është e vërtetë që është "yll pornografie”.

Nuk ka munguar dhe përgjigjja nga këngëtarja, e cila i shkruan se “Po jam, për burrin tim”./E.T-CAN.al

Yll pornografie?/ Enca habit ndjekësit: Po jam, por vetëm

Lajmet e fundit nga