LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ju janë ngjitur rrobat në hekurin tuaj?/ Një mënyrë e thjeshtë si mund ta pastroni

6 Korrik 2022, 22:50, Lifestyle CNA
Ju janë ngjitur rrobat në hekurin tuaj?/ Një mënyrë e
Hekur rrobash i papastruar

Mund të keni përdorur metoda nga më të ndryshmet për të pastruar hekurin tuaj, por ai sërish nuk ka punuar siç duhet. Dhe si rrjedhojë hekurosja është shndërruar në pjesën më të bezdisshme të punëve të shtëpisë.

Por mos u shqetësoni, falë dy gjërave thelbësore që mund të  gjenden në shtëpinë tuaj, mund të bëni pastrimin e hekurit tuaj.

Falë një kombinimi perfekt të pastës së dhëmbëve dhe sodës së bukës, mund  të largoni çdo njollë nga hekuri juaj dhe ta bëni atë të duket si i ri.

Lyeni me pastën e dhëmbëve bazën e hekurit dhe më pas shtoni sodë buke. Me një pecetë të thatë pastroni sipërfaqen e hekurit dhe kaq. Hekuri juaj është tashmë i pastër, gati për hekurosje./ CNA.al

Lajmet e fundit nga