LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas daljes nga “Big Brother VIP”/ Einxhel dhe Beniada përballen për herë të parë me njëra-tjetrën

24 Korrik 2022, 20:17, Lifestyle CNA
Pas daljes nga “Big Brother VIP”/ Einxhel dhe Beniada përballen
Einxhel Shkira dhe Beniada Nishani

Einxhel dhe Beniada krijuan miqësi me njëra-tjetrën gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP”.

Mirëpo, pas daljes nga shtëpia dy ish-finalistet nuk u panë më bashkë. Einxhel ka qenë e ftuar në “He/She is on top”, ku Beniada është anëtare e jurisë.

Së bashku me Megi Pojanin ajo gjykon sflitatat dhe sfidat e konkurrentëve.

Bukuroshet gjatë emisionit, kanë lënë të kuptohet se nuk janë mikesha fort të ngushta më, por respektin për njëra-tjetrën e ruajnë akoma./CNA.al

Pas daljes nga “Big Brother VIP”/ Einxhel dhe Beniada përballenPas daljes nga “Big Brother VIP”/ Einxhel dhe Beniada përballenPas daljes nga “Big Brother VIP”/ Einxhel dhe Beniada përballen

Lajmet e fundit nga