LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dajana Shabani, video nga plazhi/ Tregon pse vajzat nxjerrin të pasmet në "Instagram"

24 Korrik 2022, 17:20, Lifestyle CNA
Dajana Shabani, video nga plazhi/ Tregon pse vajzat nxjerrin të pasmet
Moderatorja Dajana Shabani

Moderatorja Dajana Shabani njihet si një nga vajzat më pa filtra të "showbizz"-it shqiptar.

Shpeshherë Dajana del në titujt e parë të mediave rozë për deklaratat e drejtpërdrejta dhe për tipin moskokëçarës, që e bën të flasë hapur për gjëra që jo shumë persona guxojnë t’i thonë.

Edhe ditën e sotme ajo ka bërë një deklaratë që nxjerr zbuluar qëllimet e vajzave që “bëjnë namin” me foto hot në rrjetet sociale.

Moderatorja ka publikuar një video nga plazhi në "Instastory" dhe ka treguar arsyen se përse vajzat nxjerrin të pasmet.

Teksa komenton kritikat e qytetarëve, Dajana thotë se videot më të klikuara janë ato me të pasme.

“Shqipot: Nxirrni vetëm b*ç

Videot më të klikuara: b*çët”, shkruan ajo krahas videos./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga