LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sensuale dhe e bukur/ Ku po i kalon pushimet Beniada Nishani?

23 Korrik 2022, 19:36, Lifestyle CNA
Sensuale dhe e bukur/ Ku po i kalon pushimet Beniada Nishani?
Beniada Nishani

Këto ditë të nxehta vere, bukuroshja Beniada Nishani ka zgjedhur t'i kalojë buzë detit e veshur me bikini.

Beniada ka zgjedhur qytetin e lindjes Durrësin për të kaluar pushimet verore. Ndërkohë që pyet fansat e saj se ku po i kalojnë ata pushimet.

“Më në fund tek Durrësi im, po ju ku po i kaloni pushimet”, shkruan ajo në "Instagram"-in e saj.

Sensuale dhe e thjeshtë Beniada, tregon se është në formë të shkëlqyer.  

 Bukuroshja Beniadë gjithmon tërheq vëmendjen me daljet e saj publike.

Me çiltërsinë që e karakterizon, ajo ka bërë për vete shqiptarët, të cilët kanë pëlqyer tek ajo thjeshtësinë dhe mirësinë që transmeton./CNA.al

 

Sensuale dhe e bukur/ Ku po i kalon pushimet Beniada Nishani?Sensuale dhe e bukur/ Ku po i kalon pushimet Beniada Nishani?Sensuale dhe e bukur/ Ku po i kalon pushimet Beniada Nishani?

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beniada Jakic (@iambeniada)

 

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga