LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me fustanin e shkurtër dhe të hapur/ Oriola Marashi nuk i lë vend imagjinatës

24 Korrik 2022, 10:00, Lifestyle CNA
Me fustanin e shkurtër dhe të hapur/ Oriola Marashi nuk i lë vend
Modelja Oriola Marashi

Modelja Oriola Marashi është një nga vajzat më të pëlqyera dhe të komentuara të momentit.

Herë pas here, jo vetëm në setet fotografike, por edhe në daljet e saj të përditshme, modelja nuk ngurron të ekspozojë linjat e saj trupore.

Komentet dhe pëlqimet ndaj saj janë gjithmonë të larta.

Së fundmi, Oriola ka ndarë në "Instastory" disa foto nga pushimet që po kalon së bashku me motrën e saj.

Marashi është shfaqur me një fustan të zi të shkurtër dhe të hapur në pjesën e gjoksit, duke mos i lënë aspak vend imagjinatës./CNA.al

Me fustanin e shkurtër dhe të hapur/ Oriola Marashi nuk i lë vend

Me fustanin e shkurtër dhe të hapur/ Oriola Marashi nuk i lë vend

Lajmet e fundit nga