LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pushimet e këngëtares/ Beatrix Ramosaj "lë diellin të shkëlqejë"

23 Korrik 2022, 19:54, Lifestyle CNA
Pushimet e këngëtares/ Beatrix Ramosaj "lë diellin të
Këngëtarja Beatrix Ramosaj

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është një nga emrat më të ndjekur të "showbizz"-it shqiptar.

Pjesëmarrja e saj në "Big Brother Vip" dhe historia e shkurtër që ajo krijoi me Donaldin e bënë këngëtaren që të ishte mjaft e komentuar në median rozë.

Por Ramosaj duket se e ka lënë pas atë eksperiencë dhe po shijon pushimet në bregdet më familjen e saj.

E veshur me bikini ngjyrë të artë, ajo shkruan se është koha për të lënë dritën e diellit të shkëlqejë.

Beatrix shkëlqen e veshur me bikini duke treguar edhe linjat perfekte të saj./CNA.al

 

Pushimet e këngëtares/ Beatrix Ramosaj "lë diellin tëPushimet e këngëtares/ Beatrix Ramosaj "lë diellin tëPushimet e këngëtares/ Beatrix Ramosaj "lë diellin të

Lajmet e fundit nga