LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Uau! Fifi shkëlqen me këtë veshje

24 Korrik 2022, 17:19, Lifestyle CNA
Uau! Fifi shkëlqen me këtë veshje
Në foto, këngëtarja e njohur Fifi

Kush nuk e do Fifin, këngëtaren e njohur për zërin dhe hitet e bukura që ajo ka sjellë.

Pas hyrjes në "Big Brother", këngëtarja tregoi gjithë dimensionin e vetes duke bërë që publiku ta dojë edhe më shumë.

Por këngëtarja ka treguar se ajo përveç muzikës ka pasion edhe veshjen e fotografinë.

Në "Instagram"-in e saj ka publikuar disa foto, ku për hir të së vërtetes duhet të themi se shëklqen.

Veshja i shkon shumë dhe e tregon shumë bukur këngëtaren e njohur./CNA.al

Uau! Fifi shkëlqen me këtë veshjeUau! Fifi shkëlqen me këtë veshje

Lajmet e fundit nga