LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E adhuruar për bukurinë natyrale/ Pilotja seksi, bëhet pjesë e Victoria Secret

16 Shtator 2022, 20:45, Lifestyle CNA
E adhuruar për bukurinë natyrale/ Pilotja seksi, bëhet pjesë
Toni Breidinger, pilote

Ajo është një pilote e garave të shpejtësisë. Ndonëse vetëm 23 vjeç, ajo ka arritur që të bëhet shumë e famshme pikërisht për profesionin e saj.

Bëhet fjalë për Toni Breidinger, e cila së fundi i është bashkuar engjëjve të "Victoria Secret".

Bukuroshja është pëlqyer pafund për bukurinë e saj natyrale dhe natyrën sportive më të cilat ka rrëmbyer zemrat e shumë ndjekësve.

Ajo është një nga pilotet më të talentuara të garave "NASCAR" dhe është pjesë e skuadrës "Venturini Motorsports".

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga