LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në nder të Mbretëreshës/ Tri modelet mbajnë zi, heqin dorë nga seksi

16 Shtator 2022, 10:35, Lifestyle CNA

Në nder të Mbretëreshës/ Tri modelet mbajnë zi, heqin

Konkurrentet e "Miss BumBum" në Mbretërinë e Bashkuar po i bëjnë homazhe mbretëreshës së ndjerë në një mënyrë të pazakontë. Tri modele janë shprehur se nuk do të kryejnë marrëdhënie seksuale për një javë për të nderuar mbretëreshën Elizabeth, e cila ndërroi jetë pak ditë më parë në moshën 96-vjeçare.

Andréa Sunshine, modelja që përfaqëson Londrën, njoftoi vendimin në "Instagram" për të gjithë 150 mijë ndjekësit e saj, duke thënë se do të ishte “abstinente seksualisht” për shkak të zisë. Konkurrentja tjetër, Mikaelly, që përfaqëson Mançesterin, gjithashtu konfirmoi se do të hiqte dorë nga seksi për një javë.

“Në zi për Mbretëreshën Elizabeth do të shkoj të qëndroj 1 javë pa seks. Bota është në zi!”, shkroi ajo. Gjithashtu dhe Bianka Cabral, që përfaqëson Oksfordin, iu bashkua vendimit të dyja modeleve./CNA.al

Në nder të Mbretëreshës/ Tri modelet mbajnë zi, heqin

Në nder të Mbretëreshës/ Tri modelet mbajnë zi, heqin

Lajmet e fundit nga