LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fifi shtatzënë për herë të parë/ Çifti, në pritje për t'u bërë prindër

15 Shtator 2022, 12:32, Lifestyle CNA

Fifi shtatzënë për herë të parë/ Çifti,

Fifi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Prej muajsh tashmë ajo po përjeton një lidhje dashurie shumë të bukur me partnerin e saj, Adis Patushin.

Ata gjatë gjithë kohës shfaqen së bashku dhe duket se gjithçka po shkon mirë. Një lajm që së fundmi po bën xhiron e rrjetit për çiftin ka të bëjë me pritjen e një fëmije.

"Albeu.com" raporton se dyshja tashmë janë në pritje të një fëmije. Gjithsesi, deri tani Fifi dhe Adisi nuk e kanë konfirmuar këtë publikisht akoma./CNA.al

Lajmet e fundit nga