LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kush janë 10 konkurrentët e "Dance With Me" dhe me çfarë merren ata

15 Shtator 2022, 11:59, Lifestyle CNA
Kush janë 10 konkurrentët e "Dance With Me" dhe me
"Dance With Me"

Programi i kërcimit, “Dance With Me”, do të rikthehet në datën 19 shtator në edicionin e 8-të. Produksioni tashmë ka zbuluar se cilët do të jenë 10 personazhet që do të jenë pjesë e këtij edicioni. Po kush janë ata dhe çfarë profesionesh kanë?

1.       Luiza Gega - Kampione e Europës në Atletikë.

2.       Cindy Marina, modelja shqiptaro-amerikane që përfaqësoi Shqipërinë në Miss Universe 2019.

3.       Anita Hajdaraj, gazetare dhe spikere në Kosovë.

4.       Kastro Zizo, këngëtar dhe autor këngësh.

5.       Orgesa Zaimi, këngëtare.

6.       Valon Shehu, këngëtar.

7.       Arbnora Ademaj, Miss Kosova 2007, aktore në kinemanë turke.

8.       Andi Lila, futbollist i Kombëtares shqiptare.

9.       Igli Zarkaj, aktor dhe regjisor i njohur.

10.     Arta Nitaj, modele e njohur në Kosovë./CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ilda Lumani (@ildalumani)

 

 

Lajmet e fundit nga