LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kështu Adën e "Përputhen" nuk e keni parë ndonjëherë/ Infermierja nuk përmbahet më me pozat provokuese

15 Shtator 2022, 09:58, Lifestyle CNA
Kështu Adën e "Përputhen" nuk e keni parë
Iarda Shahllari, ish konkurente e Përputhen

Iarda Shahllari ose Ada siç e njeh publiku nga "Përputhen", është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me format e saj bombastike, që kur u bë pjesë e "Përputhen" në sezonin e tretë.

Ajo u prezantua si infermiere, e cila punonte në një qendër estetike.

Por përveç kësaj, Ada komentohet edhe për fotot seksi dhe provokues.

Së fundi, ish-konkurrentja e "Përputhen" ka publikuar disa foto ku shihet më seksi se kurrë.

E veshur me bikini dhe pozat provokuese, Ada ka treguar format bombastike, për të cilat aq shumë është përfolur në rrjetet socialiste./ CNA.al

Kështu Adën e "Përputhen" nuk e keni parë

Kështu Adën e "Përputhen" nuk e keni parë

Kështu Adën e "Përputhen" nuk e keni parë

Lajmet e fundit nga