LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Adelina Tahiri del pa 'makeup' dhe pa filtra, jep mesazh të fortë për vajzat

15 Shtator 2022, 11:40, Lifestyle CNA

Këngëtarja e njohur nga Shkupi, Adelina Tahiri, është goxha aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ka vendosur të japë një mesazh të fortë për të gjitha vajzat e reja që janë obsesionuara ndaj makeup-it dhe filtrave të rrjeteve sociale.

Adelina u shfaq pa makeup dhe pa filtra duke ndarë një mesazh motivimi që ta duam veten ashtu siç jemi sepse rrjetet sociale nuk janë jeta e vërtetë.

“Jo të gjithë jemi të përkyer, por duajeni veten ashtu siç jeni. Ju dua shumë,” ishin fjalët përmbyllëse të Adelinës ndaj këtyre fjalëve motivuese./CNA.al

Lajmet e fundit nga