LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga “Kepi i Tundimeve” në “Përputhen”/ Muskulozi që “di të dashurojë” shumë

15 Shtator 2022, 12:48, Lifestyle CNA

Nga “Kepi i Tundimeve” në “Përputhen”/

Një pjesëmarrës i "reality show"-t, “Kepi i Tundimeve”, i është bashkuar "Përputhen". Bëhet fjalë për Mateo Borrin, 25-vjeçarin nga Elbasani, me profesion instruktor palestre.

Në hyrje të tij në emision ai u shpreh se është një tip që dashuron shumë e jep shumë nga vetja, por e ka të vështirë të gjejë personin e duhur.

“Kam tip që di të dashuroj shumë e të jap shumë nga vetja, por e kam të vështirë të gjej personin e duhur pasi jam shumë detajist dhe jap shumë nga vetja", tha Mateo.

 

Lajmet e fundit nga