LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Publikohen pamjet nga sherri i fundit i Shakirës dhe Piques, në sy të fëmijëve

15 Shtator 2022, 13:26, Lifestyle CNA

Publikohen pamjet nga sherri i fundit i Shakirës dhe Piques, në sy

Pak kohë më parë, këngëtarja me famë botërore, Shakira, dhe futbollisti i famshëm Gerard Pique njoftuan zyrtarisht për divorcin e tyre.

Ndërkohë, në mediat e huaja janë publikuar disa fotografi nga debati i tyre i fundit së bashku.

Shakira dhe Pique duket se janë ndarë pas një sherri të ashpër në sy të dy fëmijëve të tyre, në një jaht. Nga fotografitë e bëra virale, 45-vjeçarja dhe 35-vjeçari shfaqen duke bërë një debat të ashpër para Milan dhe Sashës.

Para pak kohësh, këngëtarja kolumbiane konfirmoi se nuk është më me partnerin e saj futbollist, pas një lidhjeje 11-vjeçare dhe dy fëmijëve së bashku./CNA.al

Lajmet e fundit nga