LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me tiparet e një "pantere"/ Gazetarja sportive 'ngre temperaturat' me fotot nga plazhi

15 Shtator 2022, 15:08, Lifestyle CNA

Me tiparet e një "pantere"/ Gazetarja sportive 'ngre

Ajo është padyshim një ndër moderatoret më sexy në ekranet shqiptare si edhe e para komentatore femër në historinë e futbollit shqiptar.

Qëndresa Krelani, e njohur ndryshe si Qeqa, një vajzë shumë guximtare e mbi të gjitha profesioniste në punën e saj, i ka bërë të gjithë për vete. Edhe pse e gjendur në një terren të vështirë, ajo kurrë nuk e ndali dëshirën e saj për të vazhduar këtë profesion.

Me tiparet e një "pantere"/ Gazetarja sportive 'ngre

Përveç kësaj ajo është dalluar edhe për format e saj fizike dhe gjatë kësaj vere, por edhe në postimet që ka hedhur së fundmi ka marrë vëmendje të madhe./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga